Centrum Edukacji Oskar - Przedszkola, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum Dla Młodzieży i Dorosłych

« »

Szkoła Podstawowa

Olsztyn, ul. Wiecherta 9 (Osiedle Jaroty) klasy  I - III

 

Olsztyn, ul 11 listopada 5 (Centrum)  klasy   IV - VIII

 

 

Informujemy, iż  trwa nabór na rok szkolny 2019/2020 - nauka bezpłatna  

-realizacja podstawy programowej!


Przyjmujemy zapisy do klas: I, II, III, IV, V, VI,VII,VIII

 

Dodatkowo mogą państwo wykupić:
-śniadania,
-obiady,

-podwieczorek,
-opiekę na  świetlicy 
-zajęcia dodatkowe.

 

 

 Istnieje mozliwość wyboru wybranych elementów oferty.


Pełna opłata wynosi 480 zł miesięcznie. - Klasy I - III
Pełna opłata w klasach IV - VIII wynosi 360 zł miesięcznie.

  

Nasza szkoła jest w pełni przygotowana na przyjęcie 6-latków. Warunki zabawy i pracy są dostosowane do potrzeb i możliwości psychofizycznych dzieci.

 

 W ramach pełnej opłaty  zapewniamy:
- 3 posiłki dziennie klasy I-III obiad w klasach IV-VIII
- opiekę od godziny 6:30 do 18:00
- jezyk angielski codziennie od I klasy
- język niemiecki dwa razy w tygodniu w I klasie, trzy razy w II klasie i cztery razy w III klasie
- wspólne odrabianie lekcji pod opiekę pedagoga (dotyczy klas I-III)
- opiekę logopedy (dotyczy klas I-III)
- szeroki wachlarz zajęć dodatkowych


Dlaczego Szkoła Podstawowa „OSKAR” jest inna niż wszystkie?

Głównym powodem jest to, iż nie zapomina o stwierdzeniu: „szkoła powinna być miejscem najlepszej zabawy”. W myśl tego powiedzenia szkoła uczy bawiąc i bawi ucząc. Przede wszystkim pomaga uczniom rozwinąć do granic ich możliwości umiejętności i postawy w każdym aspekcie: intelektualnym, duchowym, emocjonalnym, fizycznym i społecznym. Być może jej wyjątkowy charakter wynika również z tego, iż jest to szkoła niepubliczna (posiadająca uprawnienia szkoły publicznej). Ma więc do zaoferowania swoim uczniom duży wybór zajęć programowych i stworzenia warunków, które wyposażą ich w wiedzę i umiejętności potrzebne w przyszłości. Szkoła Podstawowa „OSKAR” uczy jak żyć, aby być nie tylko z innymi, ale i dla dobra innych.

 

Szkoła czynna jest od godziny 6:30 do 18:00 i w tym czasie dziecko znajduje się pod stałą opieką pedagoga. Podstawa programowa rozszerzona jest między innymi o codzienną naukę języków obcych, taniec, rytmikę, muzykę oraz zajęcia informatyczne. Mała grupa dzieci, więc zajęcia w klasie odbywają się na zasadzie korepetycji. Dzieci mają swoje szafki, nie muszą więc dźwigać kilogramowych tornistrów. Doskonałe pomoce naukowe i indywidualna praca przynoszą efekty. Dzieci nie mają pracy domowej, lekcje odrabiają w szkole, a czas wolny w domu przeznaczają na zabawę.

 

Jak uczymy?
Nauka języków odbywa się w szkole na zasadzie zabawy. To właśnie ona podnosi atrakcyjność nauki i sprawia zupełnie nieświadome przyswajanie dużej ilości wiedzy językowej. Zajęcia te nastawione są na rozwój umiejętności komunikacyjnych, wprowadzając jednak dzieci do rozpoczęcia nauki czytania i pisania w języku obcym.

 

Nauczyciele pomagają uczniom w osiąganiu pełni ich rozwoju zapewniając: miłą i bezpieczną atmosferę nauki i współżycia w grupie, rozwój uzdolnień indywidualnych wraz ze zdobywaniem umiejętności na miarę możliwości intelektualnych każdego ucznia oraz poczucie dumy z osiągnięć własnych i szkolnych. Do dyspozycji naszych wychowanków pozostaje nowocześnie wyposażony plac zabaw, świetlica, komputerowe programy edukacyjne oraz możliwość indywidualnej nauki gry na keyboardzie.


Druki zgłoszeń dostępne są w sekretariacie szkoły przy ul. 11 Listopada 5 w Olsztynie.
Informacja telefoniczna 089 535 33 66