Centrum Edukacji Oskar - Przedszkola, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum Dla Młodzieży i Dorosłych

« »

Taniec

Taniec wprowadzony jest od 4-latków.
Zajęcia poprawiają plastykę ciała, koordynację ruchową, rytmikę i umuzykalnienie, zwiększają sprawność ruchową oraz elastyczność i grację. W programie tańce dyskotekowe (np. disco samba, rock’n’roll) , tańce latynoskie (samba, cha cha, rumba, salsa, jive) i standardowe (walc angielski i wiedeński, tango, foxtrot, quickstep).

 

Tempo i zakres nauki dostosowany do indywidualnych potrzeb najmłodszych. Oferujemy fachową opiekę i bezpośredni dostęp do najlepszej wiedzy tanecznej.

 

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez zawodowych tancerzy, nauczycieli i instruktorów, którzy przez swoją pracę osiągnęli sukces w dziedzinie tańca a dzisiaj mogą podzielić się swoim bogatym doświadczeniem.

Nie można uczyć muzyki, samemu nie umiejąc dobrze grać na instrumencie. „Wlazł kotek na płotek” to nie wszystko. Nie powinno uczyć się tańca samemu niedawno kończąc kurs tańca. Nie można zasłaniać się niskim poziomem uczniów i ich potrzeb, by w ten sposób sztucznie „kontrolować” sytuację. Należy doprowadzać do jak najszybszego rozwoju, a jeżeli nie wie się jak, należy pozwolić robić to innym. O ile samodzielne zrobienie kilku kroków przez 10-cio miesięczne dziecię jest radością jego rodziców, o tyle nie powinno robić to na nich wrażenia w jego siódme urodziny.

« Powrót